Vyhráli jsme G 2 CUP CHALLENGE!

09.05.2017 12:14

Jak to všechno proběhlo?

Do Prahy jsme jeli vlakem. Ve velkém očekávání a velkém stylu jsme dorazili na hlavní nádraží.

Přespali jsme v hotelu Globus. Ráno jsme se nasnídali v hotelu a vyrazili do O2 arény. Tam nás uvedli do šaten, ukázali nám vše a dostali jsme potřebné informace. Turnaj začal zápasem výběru dívek středních škol z Třince a Prahy. K nelibosti moravských fanoušků zvítězila Praha. Třinecký tým měl naše veliké sympatie, setkali jsme se totiž už dříve, bydleli jsme totiž ve stejném hotelu. Výběr našeho týmu obzvláště zaujala brankářka třineckého týmu.

Dívky z Třince nám oplatily stejnou mincí, držely nám palce a fandily nám celý zápas.

Začali jsme s  optimismem a nasazením. I přes naši velkou aktivitu jsme obdrželi první gól. Avšak to nás nezastavilo a ještě jsme přidali na tempu. Plzeň ustála nápor našeho týmu do konce první poloviny. Druhou polovinu zápasu jsme zcela ovládli. Plneň se dostla k několika akcím, avšak neskórovala. Nebyl tam nikdo, kdo by nás významně ohrožoval.První gól našeho týmu vstřelil s úžasnou přesností Balusek mezi nohy golmana. Poté prostřelil parádní dělovkou Janeček a najednou jsme vedli. Aby toho nebylo málo po druhé vstřelil gól Pavel Balusek. Náš tým byl naráz nezastavitelný a valil se na Plzeň se vším, co jsme měli. Parádní trefou do odkryté branky dovršil svůj hatrick Balusek a bylo jasné dáno kdo dnes ovládal herní plochu O2 arény. Plzeň se zmohla na jednu střelu,která prošla za záda našeho gólmama. Avšak zbývaly dvě minuty do konce a výsledek finálového zápasu byl již zcela jasný. Náš tým se bravurně probojoval z pozice outsidera až na pozici Mistrů České republiky středních škol. Vzdali jsme hold prohranému týmu a šli jsme slavit titul, který ve Zlíně neměl obdoby.

Radim Kuňák, 2.K