Veletrh práce a vzdělávání

15.10.2018 20:53

Každý byl jednou žákem 9. ročníku a kdo ne, tak jím teprve bude. Někdo se při výběru střední školy zapotil, někdo přesně věděl, kam chce jít, a někomu to bylo jedno. Určitě víte, že je někoho potřeba nasměrovat a ukázat mu, co se na jaké škole učí. Přesně tak si člověk uvědomí, co by ho mohlo bavit. Proto naše škola byla zastoupena na Veletrhu práce a vzdělávání, který se konal 4. a 5. října 2018 v Kongresovém centru ve Zlíně. Akce byla určena pro žáky 8. a 9. ročníku základních škol, jejich rodiče i širokou veřejnost. Naši školu jsme propagovali a všem (kdo měl zájem) jsme vysvětlili, proč je dobré na naši školu jít.

I vy sami určitě zjišťujete, že pokud jste se neminuli oborem (i takoví zde jsou), tak jste si vybrali skvělou školu, které chybí možná už jen delší prázdniny, které (bohužel) chybí na všech školách.

 

Jan Novák, 3. G