Tanec

30.04.2017 03:39

Na plese školy nás zaujal výkon jednoho z tanečníků. Požádali jsme o článek a fotky.A po trošce přemlouvání je článek zde a můžete si ho s námi přečíst!

Zdravím, jmenuji se Matěj Suchánek a společně s Veronikou Dufkovou sportovně tančíme latinskoamerické a standardní tance, které můžete znát třeba ze Stardance. Je samozřejmostí, že se v této disciplíně pořádají i mezinárodní soutěže, kterých se účastníme, kde nejdůležitějšími soutěžemi u nás se rozumí mistrovství České Republiky ve standardních tancích, latinskoamerických tancích, deseti tancích nebo showdance. A právě show je to, co nás baví, co nás naplňuje a v čem bychom chtěli být úspěšní.Jednu z našich show jste mohli vidět na školním plese těsně před půlnocí, její název zní Rusko a vznikla k příležitosti showdance* našeho tanečního klubu Rokaso v duchu cesty kolem světa v květnu roku 2015. Jedná se o originální českou show na motivy ruské pohádky Mrazík.

Rokaso je taneční klub působící v Uherském Hradišti od roku 2001, který je zaměřen na výuku standardních a latinskoamerických tanců pro nejmenší až seniorské páry. Rokaso každoročně pořádá taneční soutěže a showdance, letos v duchu cirkusu. Trenéry jsou Jiří Herůdek a Martina Gatakova. Máme taky Facebookovou stránku:
Taneční Pár Matěj Suchánek & Veronika Dufkova

Stránky tkrokaso.cz/tanecni-pary/matej-suchanek-a-veronika-dufkova

*Showdance TK Rokaso je galavečer plný tance, kde si všichni tanečnicí Rokasa připraví vystoupení na určité téma.

Matěj Suchánek, 3.G