Praxe ve firmě Trimill

16.12.2016 12:53

Dne 7. prosince jsme se zúčastnili v rámci školní exkurze stáže ve firmě Trimill.Ve firmě nás přijali velice pěkně. Ráno v osm hodin nás přivítal sympatický pán středního věku, který nám vysvětlil chod firmy, co dělají, čím se zabývají, hovořil také o historii firmy. Vnitřní vybavení firmy je hezké a moderní. Po krátkém proškolení jsme postupně začali navštěvovat jednotlivá pracoviště.Začali jsme v konstrukci, kde nám vysvětlili systém a práci na objednávkách.Také jsme si zkusili vymodelovat jednu součást v inventoru. Poté jsme šli do montáže. Tam jsme si prohlédli stroje, které vyrábí a smontovali si zásobník nástrojů. který jsme předtím modelovali.Ve firmě nám ukázali snad úplně všechno. Velice se nám tam líbilo.Celou dobu se k nám chovali velmi ochotně a vstřícně. Dokonce jsme dostali i pití a malé dárečky, propisovačky, což bylo příjemné překvapení.

Studenti 3.B

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Základní pracovní náplní firmy TRIMILL, a.s. je vývoj, konstrukce, montáž, uvádění do provozu, prodej a servis obráběcích strojů určených zejména pro obrábění forem a lisovacích nástrojů.

3osá

TRIMILL se specializuje hlavně na výrobu portálových obráběcích center určených pro obrábění nástrojů, forem a zápustek, ale také pro produkci a letecký průmysl.

Základní pracovní náplní firmy TRIMILL, a.s. je vývoj, konstrukce, montáž, uvádění do provozu, prodej a servis obráběcích strojů určených zejména pro obrábění forem a lisovacích nástrojů.

TRIMILL se specializuje hlavně na výrobu vysokorychlostních obráběcích center určených pro obrábění nástrojů, forem a zápustek a také pro produkci a letecký průmysl. Spektrum strojů TRIMILL obsahuje vertikální i horizontální obráběcí centra s pojezdy od (x,y,z) 1.100/1.000/700 mm do 13.500/4.500/1.500 mm ve tří, pěti i víceosém provedení.

Velmi silnou stránkou firmy TRIMILL je štíhlá struktura podniku, která zaručuje krátké a rychlé procesy rozhodování a umožňuje rychlé vyřešení specifických problémů zákazníků.