Odborná praxe

30.05.2016 22:58

Odborná praxe ve firmě HP Tronic

 

Tento rok jsem svou odbornou praxi absolvoval v této firmě. S více než 25letou tradicí zaujímá místo předního maloobchodníka na trhu domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, počítačů a mobilních telefonů v České republice a rovněž i na Slovensku. Nachází se ve Zlíně v ulici Prštné-Kútíky 637. 

Pracoval jsem v IT oddělení, což je velmi dobré vzhledem k mému oboru slaboproudé elektrotechniky. Spolu s dalšími praktikanty jsme první týden dělali především pořádek ve skladu. Třídili jsme kabely anebo jsme nakládali na palety staré tiskárny, monitory a periférie. Druhý týden jsme dostali několik počítačů a notebooků, na které bylo potřeba nainstalovat operační systém a také je zavést do domény, aby na nich dále mohli pracovat zaměstnanci firmy. 

Příjemné prostředí a práce v oboru nejsou zdaleka jediná pozitiva této firmě. Rozhodně bych zde doporučil odbornou praxi i všem ostatním studentům z oboru slaboproudé elektrotechniky.  

Marek Velikovský, 3.E

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HP TRONIC se představuje

 

HP TRONIC je česká společnost s více jak 25-letou historií, která zaujímá místo předního retailera na trhu domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, počítačů a mobilních telefonů v České republice a rovněž na Slovensku. Do portfolia výrobků, které sama uvádí na trhy v Česku, na Slovensku a v řadě dalších evropských zemí patří výrobky značek ETA, GoGen, JVC a Hyundai. Mimoto nabízí vlastní splátkový program a provozuje Resort Valachy s hotely Lanterna, Horal, Galik, vlastním golfovým hřištěm a sjezdovkou Razula.

https://www.hptronic.cz/