Moje florbalové prázdniny

27.09.2018 11:24

V létě jsem byl na florbalovém táboře ve Svitavách blízko Šumperka. Florbal hraju ve Zlíně. Peaches je tým , který pořádá kempy pro vybrané hráče z celé republiky , přihlásil jsem se v lednu a vybrali mě.

Co je peaches kemp?

Peacheskemp je florbalové soustředění, které může znamenat velkou příležitost. Každý mládežnický hráč (ročníky
2001-2004)
, jehož cílem je se dlouhodobě zlepšovat a posouvat své limity, si totiž může díky broskvím splnit svůj sen.

Jako cíl tréninkové akce si Peaches IBK vytyčili, aby každý účastník zažil nezapomenutelné momenty. A to jak po
stránce sportovní, tak i lidské. Zároveň se klade důraz na co nejvýraznější florbalový progres za co nejkratší dobu. Vedle toho se realizační tým bude snažit hráčům nastínit, jak můžou
sami na sobě pracovat do budoucna. Tímto se republikový celek chce přiblížit zahraniční konkurenci.

https://kemp.peachesibk.cz/o-kempu/

 

Co Jsme dělali?

Začali jsme testováním fyzické kondice. Illinois agility test je jednoduchý fitness test, který byl vytvořen, aby testoval sportovní schopnosti jednotlivce. Ověřuje schopnost otáčet se v různých směrech a různých úhlech.  Testovali jsme s míčem  i bez, je to testování rychlosti, skoku z místa, měření flexibility ( kontroluje  šlachy) , v hale proběhla dynamická  střelba, i malý okruh s míčem a střelba na branku z dvaceti  metrů.

Každý den v průběhu soustředění  probíhaly tréninky, tři venku, tři vevnitř, cvičení zaměřené na různé situace , jeden na jednoho, střelby atd.Předposlední den jsme hráli proti našim trenérům, všichni jsou členy naší reprezentace florbalu.

Poslední den byl zakončen turnajem, vytvořili jsme čtyři týmy a hráli proti sobě.

Myslím, že jsem se zlepšil, byl jsem moc spokojený, jsem rád, že jsem se kempu zúčastnil. Nejvíc oceňuji  profesionalitu všech lidí, kteří nás měli na starost.

 

Organizátoři :

Foto:

https://www.google.cz/search?q=peaches+kemp+20218&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjNh9fA0endAhVOalAKHaN8BEoQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657#imgrc=NZ8jtSOVeihOlM:

 

https://www.facebook.com/kemppeaches/

 

 

A co organizátoři říkají:

Peaches IBK
neustále rozšiřují své aktivity. Jednou z nich je i akce, která má pomoci v rozvoji sportovních dovedností hráčů. Místem, kde se florbalisté s tímto cílem mohou realizovat, je Peaches kemp.

Jedná se o několikadenní tréninkové soustředění, kde se přihlášení hráči s touhou po zlepšení věnují zajímavým cvičením a získávají cenné zkušenosti. To vše pod dohledem schopných mentorů, kteří se podílí na organizaci programu kempu.