Lyžařský kurz podle 2.G

17.03.2016 14:58


Únor patří na naší škole lyžařským kurzům. Naše třída 2.G strávila první týden po jarních prázdninách na horách. A jak na ten týden vzpomínáme?Únor patří na naší škole lyžařským kurzům. Naše třída 2.G strávila první týden po jarních prázdninách na horách. A jak na ten týden vzpomínáme?

Ubytování v nás zanechalo nesmazatelnou stopu - rozvrzaná postel, balkon bez kliky (šel otevřít nůžkami), koupelna velice miniaturní, krásné velké zrcadlo, aby na sebe Ondra viděl...


Jídlo jsme ohodnotili následovně - střídání fantazie s tak trochu menší fantazií, ale to, co chybělo jídlu, doplnila slečna servírka, některými hodnocená jako třešnička na dortu, případně sličná servírka. Nezapomenutelná byla středeční snídaně, byly totiž párky!

Zážitků bylo hodně, zmíníme např. všechny sázky s 2.K, jízda s paní Dírerovou na lanovce, pinec se Závodkou, Pecův pád a Ráďovy schody...

Kdo se předvedl jako nejlepší lyžař roku? Tuto kategorii ovládl Johny Mercedes se svými obřáky.

Hlášky raději vynecháme, většina z nich je nepublikovatelná. Navíc čtenářům, kteří dané situace nezažili, by stejně naše super hlášky nic neříkaly.

Na lyžák nezapomeneme!

2.G