Takový dům chci!

21.01.2015 18:28


Jak jistě víte, každoročně se koná stavební soutěž Život pod střechou firmy Velux. Ani letošní ročník naše škola nezahálela a  naši úspěšní stavaři opět prokázali své hodnoty v republikovém srovnání. Spousty našich žáků se zúčastnilo a spousty jich i uspělo.

Letos se rozhodl ukázat svůj nápad a odhodlání i Michal z řad maturantů. I přes své  podnikatelské zájmy (provozuje a spravuje e-shop) a plné vytížení před maturitou si našel čas a dostal se do celorepublikového kola soutěže. Ve svém projektu vytvořil návrh rodinného domu v okolí svého bydliště. I přes své odhodlání ale v celorepublikovém zápolení na pomyslné stupínky vítězů nedosáhl. Jeho životní úspěch to určitě je, neboť jen odhodlání nechat se soudit jinými a přijmout kritiku své práce se cení.

 

Každý rok se naše škola účastní spousty soutěží a to je pro nás, nejen pro stavaře, veliká možnost se zviditelnit, naučit se novému a posunout svůj úspěch v životě. Máme možnost spousty soutěží a také obrovské množství nadaných lidí, tak se nebojte připojit do soutěží a prokázat své kvality také.

                                                                                                                                                                           Anna Svobodová


Anketa

Chtěli byste bydlet v takovém domě?

Klidně bych v takovém domě bydlel. (71)
64%

Raději bych bydlel jinde. (40)
36%

Celkový počet hlasů: 111