Školní časopis SPŠ Zlín

Novinky

Santa Caterina

03.01.2015 16:30

Lingvistická olympiáda

16.12.2014 13:19
<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Vítejte na stránkách školního časopisu Baťák!

Na úvod Vám nabízíme přehled o nejnovějších údalostech:

AKTUÁLNĚ

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019

Tak už zase zpět ve škole!

Úvodník k číslu 4

Milí čtenáři,

toto dvojčíslo se malinko opozdilo a přichází za vámi až po prázdninách. Je tak vlastně vzpomínáním na to, co se dělo v době, kdy jsme se všichni těšili, pracovali jsme z posledních sil, nepracovali jsme a říkali jsme si, ať už ten konec roku přijde, plánovali jsme a vyhlíželi jsme horké dny. A že jich letos přišlo požehnaně. Všichni, co máme rádi koupání a pobyt v přírodě, jsme si mohli užívat do sytosti. Té přírody. Taky si myslíte, že červen je nejlepší prázdninový měsíc? Vše před námi a prázdniny ještě den po dni nemizí. Ach jo. Tak už zase zpět. A jsme zase mezi kamarády a můžeme okukovat nové prvačky, prváky, případně ty starší taktéž.

Když se podíváte na následující stránky, zjistíte, že začátek vzpomíná na dny dávno minulé. Víte, že naše škola slavila 85. výročí
svého vzniku? Naši redaktoři zapátrali a zjistili, co se dělo při oslavě 80. výročí.

Naše praxe letos byla rozmanitá, všude jsme se podívat nestihli, tak alespoň malá ukázka. Úspěchy stavařů nás už snad ani nepřekvapují, jsou stále vynikající v rámci naší republiky, přečtěte si o dalších z nich. V angličtině jsme se zamysleli nad světem v budoucnosti a po krátkém článku sci fi se můžete s němčináři opět vypravit do Vídně. Svůj volný čas vám představí a zajímavě nastíní skauti a hasiči. No a pak už se můžete těšit na další čísla Baťáku.

Krásný školní rok vám všem přeje naše redakce.

 

 

 

A kdo vlastně jsme?

Baťák je studentský časopis Střední průmyslové školy ve Zlíně. Na těchto stránkách shmoražďujeme příspěvky, ze kterých později vzniká tištěná podoba časopisu.